веб-сайт Каплиці на Галицькому гостинці

Вхід на сайт

Навігація по сайту
Опитування на сайті

ТАК!
НІ!


Найцікавіші новини

Наш Банер

веб-сайт каплиці на Галицькому гостинці

 

 


Наші друзі
Церква.info: офіційний веб-сатй УПЦ КП

 

 

bogoslov.cv.ua

 

храм успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці

 

cerkva-snt.at.ua

 

cerkva.te.ua

 

Православ’я на Прикарпатті

 

 

 

На сайті встановлена система Orphus. Якщо ви помітите помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

 

 

 


Архів новин
Март 2017 (1)
Февраль 2017 (1)
Август 2016 (2)
Июль 2015 (4)
Август 2014 (1)
Март 2014 (1)

 

"Темна каплиця" » Информация

Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Богослужіння Информация
Графік Богослужінь у часі Великого посту


Понеділок-Четвер
5:45 – рядові Постові богослужіння (Рання, Постові Часи, Зображальні та Вечірня)

П’ятниця

5:45– рядові Постові богослужіння (Рання, Постові Часи, Зображальні та Вечірня)
10:30 – прочитання Псалтиря за здоров’я

Неділя
16:00 – Акафіст

Примітка. Богослужіння проводяться щодня, окрім суботи. Кожне богослужіння закінчується молитвою за Україну!


Оголошення!

У четвер 3 квітня у Каплиці на Галицькому Гостинці відбудеться Таїнство Єлеосвячення(Маслособорування).
Розпорядок Богослужінь:

8:00 – Великопостові Часи (3,6,9, Зображальні)
9:00 – Літургія Ранішеосвячених Дарів
Приблизно 10:30 розпочнеться Таїнство Єлеосвячення(Маслособорування), котре звершиться над всіма хворими.
Під час Богослужінь буде Сповідь вірних.
Довідка! Таїнство Єлеосвячення(Маслособорування) – це таїнство, в якому при помазанні хворого святою оливою (єлеєм) призивається на нього благодать Божа, що зціляє немочі душевні й тілесні.
Маслособорування має свій початок від апостолів, які, бувши послані Ісусом Христом, «мазали оливою багатьох недужих, і (ті) зцілялися» (Мр. 6, 13).
Те ж таїнство святі апостоли передали й Церкві. «Коли хто хворіє у вас, — каже апостол Яків, — нехай покличе пресвітерів церковних і нехай помоляться над ним і помажуть його оливою в ім`я Господнє. Молитва віри спасе хворого, і підійме його Господь, і якщо гріхи содіяв, простяться йому» (Як. 5, 14-15).
Це таїнство зветься ще «соборуванням», бо його повинен, за словами апостола, звершувати собор священиків у кількості сім, хоч на практиці його може виконувати і один священик.
Таїнство єлеосвячення може повторюватися, і здійснюється над хворими, тому хто має певні хвороби і має віру може взяти участь в таїнстві, при належній підготовці до нього.

Богослужіння
Священик Павло Захарук 097 195 62 97
Митр. прот. Василій Захарук 097 7444561
Духовно-моральне виховання дітей та молоді. Всеукраїнський круглий стіл Информация
В понеділок, 13 лютого, Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, з архіпастирським візитом відвідав Храм Почаївської ікони Божої Матері (Галицький гостинець), Снятинського благочиння, де звершив урочисту Архієрейську Божественну Літургію, а також взяв участь у Всеукраїнському круглому столі на тему «Духовно-моральне виховання дітей та молоді: стан, проблеми, перспективи».

Духовно-моральне виховання дітей та молоді. Всеукраїнський круглий стіл

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
Богослужіння у день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона Информация
У вівторок, восьмої седмиці після П’ятидесятниці, 9 серпня 2016 року, Православна церква вшановує пам'ять святого великомученика і цілителя Пантелеймона.
В цей святковий день, в новосвяченому храмі Почаївської ікони Божої Матері була відслужена Літургія, яку очолив настоятель храму священик Павло Захарук. ...
Богослужіння у день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
Дні вінчання в 2016 році Информация
Дні вінчання в 2016 році

Молитва за Україну таїї побожний народ Информация
Молитва за спасіння держави Української і втихомирення в ній розбрату і чвар між людьми
22 січня 2014 року, у зв'язку з поглибленням суспільно-політичної кризи та протистоянням, Священний Синод благословив у всіх храмах звершувати посилені молитви за мир в Україні.
Прохання на потрійній ектенії
Ще молимось, щоби Господь наш Ісус Христос захистив Україну від видимих і невидимих ворогів, щоби зберіг неподільною, свобідною і незалежною Українську державу, щоби припинив ворожнечу між владою і народом та зупинив міжусобну боротьбу, щоби напоумив владу не застосовувати зброю проти народу, який обрав її, щоби викорінив в нас ненависть і гнів та всі інші пристрасті, що руйнують братолюбність, і вселив в серця наші любов до своєї Батьківщини, щоби послав мир і злагоду народу нашому і простив нам усі провини вільні і невільні, благаємо Тебе, Чоловіколюбний Господи, вислухай і скоро помилуй.
Молитва за Україну

Господи Ісусе Христе Боже наш, ми згрішили перед Тобою, і праведним Твоїм судом через неправди і беззаконня наші втратили мир і злагоду в Україні нашій. Ти, Господи, бачиш протистояння між владою і народом, Ти бачиш, як злі сили розпалюють ворожнечу і ненависть між людьми, Ти бачиш непримиренність між протидіючими силами. Неправда породила в нас насилля, страждання невинних людей і кров. Ти ж, милостивий Господь, що не до кінця гніваєшся, дивлячись на наші вікові великі страждання, голодомор, гоніння на Церкву, заслання і катування, а ще більше – на велике терпіння нашого народу, бо ми і в стражданнях, і в неволі не втрачали віру в Тебе, єдиного істинного Бога – Ти змилувався над нами і дарував нам свободу і державу. Дякуємо тобі за милосердя Твоє, і припадаючи знову дякуємо за Твою безмежну любов. Ми хоч і грішимо перед Тобою, але ж і Тобі єдиному служимо.
Зглянься на нас, Чоловіколюбний Господи, і не карай нас гнівом Твоїм за наші провини вільні і не вільні, за наше протистояння і нерозумність, за нашу непримиренність, гордість і нетерпеливість один до одного, за наше небажання знаходити порозуміння. Але Ти, Боже наш, бачиш і навернення до тебе народу нашого, його віру і жертовність.
Господи Ісусе Христе, Ти сказав: «Без мене не можете робити нічого». Допоможи нам знайти примирення між протидіючими силами. Пошли в наші серця любов один до одного, мир і злагоду, – благає Тебе Церква Твоя.
Владико Многомилостивий, охорони нашу державу від тих, хто зазіхає на її незалежність і хоче розділити її. Господи, збережи нашу Українську державу, як Ти завжди оберігав християнські держави.
Господи Боже, Ти керуєш народами і кожною людиною, ти даєш владу і відбираєш її, надихни нашу владу, щоб вона служила тим, хто обрав її, а не своїм інтересам, або невеликій частині суспільства. Навчи людей, особливо тих, що називають себе християнами, не продавати свою совість ні дешево, ні дорого, бо вона буде потрібна їм у житті.
Господи, Спасителю наш, дай мудрість нашим народним депутатам, щоби вони приймали справедливі закони на благо народу і кожної людини, і не чинили неправди.
Господи Боже наш, Ти є суддя праведний, пошли суддям нашим благодатну допомогу і пробуди їхню совість, щоби вони не дивились на обличчя, на посади і на гроші, а чинили справедливий суд, щоби люди остаточно не втратили надію на правдивих суддів. Нагадай їм, Господи, що скоро і вони стануть перед Тобою на Твій суд.
Господи, напоум наших правоохоронців не застосовувати зброю проти свого народу, проти своїх батьків і матерів, братів і сестер. Навчи також нерозумних людей не спокушувати правоохоронців на насилля.
Господи, Боже наш, сьогодні Україна переживає тяжке випробування. Це наслідок наших гріхів і беззаконь. Не карай нас надмірно, але зглянься на наші немочі, прости нам провини наші і допоможи нам знайти примирення і справедливість, захисти нас від видимих і невидимих ворогів наших, які хочуть поневолити нас, і помилуй народ наш, як Ти помилував ніневітян заради їх покаяння.
Бо Твоє є милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь.

Молитва за Україну таїї побожний народ
Храмове свято в каплиці на Галицькому Гостинці Информация
Храмове свято в каплиці на Галицькому Гостинці
Біля "Темної каплиці" засяяли нові куполи Информация
Сьогодні біля каплиці на Галицькому гостинці(Горбасівка), завершилися роботи по накриттю вхідної арки. Всі люди, які відвідують з молитвою це святе місце, та настоятель каплиці митр. прот. Василій Захарук вдячні майстрам, що виконували ці роботи. Виконання будівельних робіт – це витратна справа, але прикрашати та піклуватися про місця служіння Богу є Богоугодним ділом. Коштів, що має каплиця на даний час не вистачає, щоб розрахуватися за виконану роботу. Хто не байдужий до цього святого місця, може долучитися до благоустрою святині своїми жертвами.

Біля "Темної каплиці" засяяли нові куполиНад накриттям арки працювали:


Савчук Дмитро Васильович
Бойчук Василь Васильович
Палійчук Ігор Миколайович
Бойчук Іван Васильович
Бойчук Віталій Васильович
Ступарик Іван Миколайович

Ці богобоязні люди виконавши цю кропітку роботу, оцінили її на суму в 10 тис грн., що є меншою вартістю від дійсної на 4 тис. грн..
Нехай Бог, прийме Вашу працю та дарує Вам та Вашим сім’ям мир, здоров’я, злагоду, достаток та збереже Вас на многії літа! Спаси Вас Господи!
ЯК ПРАВИЛЬНО ПОДАВАТИ ЗАПИСКИ? Информация

1. Церковна записка, подана «За здоров’я» чи «За упокой», – це порівняно недавнє явище.
В тих сім’ях, де з повагою відносяться до традицій православного благочестя, є Поминальник, особлива книжечка, в яку записують імена живих і померлих і яка подається під час богослужіння для поминання. Книжечку Поминальник і зараз можна придбати в храмах чи магазинах православної книги.
Поминальник – це запис на пам’ять нащадкам про предків, які жили на землі, завдяки цьому Поминальник стає книгою, важливою для кожного християнина, і змушує відноситися до неї з повагою. Поминальники зберігають чистими і охайними, біля домашніх ікон.
Церковна записка, по суті, – разовий поминальник і вимагає до себе такої ж поваги: вона починається з зображення восьмиконечного хреста.
Записка, подана без зображення хреста, написана недбало, нерозбірливим почерком, з багатьма іменами – свідчить про нерозуміння священної важливості і високого призначення записів імен живих і покійних для їх поминання.
Тим часом поминальник і записки як за своїм зовнішнім виглядом, так і за використанням можуть бути названі богослужбовими книжками: адже на них зображують святий хрест, вони вносяться у вівтар, їх читають під час Божественної літургії перед святим престолом...
Календар
«    Февраль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Найцікавіші новини

Теги
Новини партнерів
Головна сторінка | Реєстрація | Добавити новину | Нове на сайті | Статистика | Підтримка |
 
Галицький гостинець © 2012. Каплиця ікони "Почаївської Божої матері" УПЦ КП