веб-сайт Каплиці на Галицькому гостинці

Вхід на сайт

Навігація по сайту
Опитування на сайті

ТАК!
НІ!


Найцікавіші новини

Наш Банер

веб-сайт каплиці на Галицькому гостинці

 

 


Наші друзі
Церква.info: офіційний веб-сатй УПЦ КП

 

 

bogoslov.cv.ua

 

храм успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці

 

cerkva-snt.at.ua

 

cerkva.te.ua

 

Православ’я на Прикарпатті

 

 

 

На сайті встановлена система Orphus. Якщо ви помітите помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

 

 

 


Архів новин
Март 2017 (1)
Февраль 2017 (1)
Август 2016 (2)
Июль 2015 (4)
Август 2014 (1)
Март 2014 (1)

 

"Темна каплиця" » Статті » Головний закон перебування в живому спілкуванні з Церквою, а через неї і з Богом: Влада над собою для пожертви себе Богові
Головний закон перебування в живому спілкуванні з Церквою, а через неї і з Богом: Влада над собою для пожертви себе Богові Статті
Живучи в світі, слід розрізняти промови і не слід будь-яке дзвінке слово приймати за істину. Багато брехні та лестощів ходить по світі. Всі довіряйте Слову Божому! Воно одне є вірним світильником в темноті життя цього.


Головну увагу, при роздумах про буття людини, слід звернути на те, що сталось з християнином, коли він став християнином (при хрещенні)? Називається він новим творінням, знову народженим; що зробило в ньому це нове народження?
Для розгляду цього слід звернутися до першопочаткового значення людини і майбутнього її стану. На самому початку Бог, даруючи людині свободу, віддав їй же самій, щоб творила те, що вибере душа її; але між тим у властивості свободи і в сутності духа людського уклав таємний указ передати себе вільно Богові, щоб користуватися істинною свободою. Це не виконано, бо не зрозуміле і зміст його спотворений. Людина не підкорилася Богу і потрапила в рабство гріха та диявола та служить їм, як невільник. В цьому стані вона неспроможна творити діла, достойні людини та Бога. Потрібно відновити людську свободу, встановити владу над самим собою, щоб дати людині силу підкоряти під свої ноги свого мучителя – диявола. Це і дається дією нового, подарованого християнину з гори, народження. Людина тут царює над собою і приймає відвагу та силу перемагати диявола. Але знову, щоб не повторився той гіркий випадок, цей цар, царюючи на собою, повинен підкорити себе єдиному Богу, повинен виконати першопочаткову умову підпорядкування свободи Богові. Або вільно приносити всього себе в жертву Богові. Апостол заповідає тим, котрі приступили до Господа, як живого каменя, і самі мов живе каміння, будуйте з себе дім духовний, святе священство, щоб приносити духовні жертви, приємні Богові, через Ісуса Христа.(1 Петр. 2,5)
Отже, ось перший закон християнину!
Маючи владу над собою як благодатний дар, пануй над всім що в тебе є, але всього себе приноси в жертву Богу! Ця жертва не смерть, а істинне життя. Як будь-який цвіт від сонця зігрівається і оживає, так кожний християнин, хто до Бога приносить себе і все своє, з Богом з’єднується. Від Нього наповнюється і оживає. Так, в цій самопожертві правдиве життя та істинна досконалість християнина у всьому його єстві, чи всьому, що він жертвує Богу. Запануй над своїм внутрішнім та зовнішнім і, як своє віддай Богові.
Це опанування собою та самопожертва християнина поширюється на всього нього та все його. Як ніщо ні в ньому, ні поза ним, не повинно бути таким, що було б не в його владі тим менше про неї, так само і сфері свободи не повинно бути нічого не пожертвуваного і непереданого Богу, такого що остаточно було б присвоєно собі і за собою затверджено. Християнин – непереставний жертводавець і жертва Богу. «Де скарб ваш, там буде і серце ваше!»(Мт. 6:21)
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Другие новости по теме:

 • На захист православного мислення та способу життя
 • Стан сну
 • Що таке Православний Катехизм?
 • Яка мета людини?
 • Сповідь і Причастя


 • Календар
  «    Июль 2017    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   

  Найцікавіші новини

  Теги
  Новини партнерів
  Головна сторінка | Реєстрація | Добавити новину | Нове на сайті | Статистика | Підтримка |
   
  Галицький гостинець © 2012. Каплиця ікони "Почаївської Божої матері" УПЦ КП